Вступ — 2017

Найближчим часом наше інтернет-видання опублікує попередній графік проведення відеоконференцій, які будуть проведені приймальними комісіями та структурними підрозділами вищих  навчальних закладів міста Дніпро (Дніпропетровськ) і мають на меті ознайомити потенційних абітурієнтів з правилами вступу до ВНЗ у 2017 році.

Уважно слідкуйте за повідомленнями!

————————————————————————————————————

Шановні колеги!

Інтернет-видання «Онлайн-журнал Persona L» (електронна адреса  persona.dp.ua) разом із Дніпропетровським національним університетом залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна пропонує Вам співпрацю з підготовки абітурієнтів до вступу до вищеназванного навчального закладу. Співпраця передбачає створення у Вашому навчальному закладі центру довузівської підготовки (ЦДП).

Основні тези діяльності ЦДП:
1. Навчальна підготовка ведеться для отримання слухачами достатніх знань для участі у ЗНО.
2. Замовник (тобто, Ви) проводить роботу з організації набору слухачів.
3. Замовник виділяє приміщення для проведення занять зі слухачами центру.
4. Університет направляє до центру висококваліфікованих викладачів для проведення занять зі слухачами з математики, фізики, української мови та літератури за шкільними програмами.
5. Університет забезпечує ЦДП методичною літературою та агітаційним матеріалом , що містить вичерпну характеристику університету.
6. Університет виплачує викладачам та допоміжному персоналу заробітню плату за рахунок коштів, отриманих за навчання у центрі.
7. До викладання можуть залучатися найбільш кваліфіковані вчителі Вашого навчального закладу.
8. Заняття проходять, як правило, по суботах.
9. Ви можете залучати до числа слухачів учнів 11-х класів Вашої школи та навколишніх навчальних закладів ( ПТУ, технікуми тощо).
10. Мінімальна тривалість курсів — три місяці.
11. По закінченні курсів слухачі  мають можливість отримати додаткові бали, які будуть додані до балів ЗНО, середнього балу атестату тощо і враховані при вступі до Університету на технічні спеціальності, в т.ч. пов’язані з вивченням інформаційних технологій.
12. Рекомендована чисельність слухачів — від 10 до 15. Але потрібно зважати на те, що чим більше слухачів, тим менша платня за навчання. У данному випадку платня може бути у межах 250 грн. щомісяця. Конкретний кошторис створюється під конкретну кількість слухачів та місцерозташування ЦДП.
12. Юридично відносини між Замовником і Університетом оформлюються відповідною Угодою, яку з боку Університету підписує Ректор.

Більш детальну інформацію Ви можете отримати за тел. (095) 64 40 481 або  надіславши  лист на електронну адресу ZNO2017@mail.ua

а також за посиланням 

Організація у школах курсів довузівської підготовки  до вступу до Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту. Випускники курсів мають можливість отримати додаткові бали при вступі до даного університету.    http://persona.dp.ua/organizaciya-u-shkolax-kursiv-dovuzivsko%D1%97-pidgotovki/

Админ

У этой страницы 0 комментариев

Комментарии закрыты.