Дніпропетровський коледж ракетно-космічного машинобудування Дніпропетровського національного університету ім. Олеся Гончара

Інтелектуальна гра «Економічний брейн-ринг»

 

Предметно — циклова комісія Бухгалтерського обліку та економічних дисциплін в рамках проведення позаудиторного виховного заходу та з метою профорієнтаційної роботи провела відкритий  захід на базі коледжу під назвою  «Економічний брейн-ринг».
DSC_0978

В заході брали участь студенти коледжу, які навчаються  за спеціальностями «Бухгалтерський облік» і «Виробництво ракетно-космічних літальних апаратів», та учні старших класів комунального закладу освіти СЗШ № 20 Дніпропетровської міської ради.
DSC_1017

В основі «Економічного брейн-рингу» лежить формування престижу економічних знань у студентському та учнівському середовищі, розвиток творчих інтересів і здібностей молоді, виявлення інтелектуального потенціалу, вміння працювати над підвищенням свого інтелектуального рівня та організації змістовного дозвілля.
DSC_1022

Весело та захоплююче студенти та школярі виявляли набуті знання з економіки, спираючись на правила інтелектуальної гри «Брейн-ринг».
DSC_1046

Оргкомітетом гри, до складу якого входили представники обох сторін  (Сітарчук В.В.- заступник   директора  коледжу  з СЕП та ВР, Матвєєва Т.Г.- голова ПЦК Бухгалтерського обліку та економічних дисциплін, Ткач Н.С.- голова профкому коледжу, Красношапка Н.О. – заступник директора з НР СЗШ № 20,  Галацан Е.В. – учитель географії, економіки СЗШ № 20) були приготовані завдання з дисциплін  «Політична економія» та «Економіка». Демонструючи неабиякі знання, навички, швидко орієнтуючись у сучасному інформаційному середовищі, старшокласники та студенти відповідали на складні питання з тем — «Економічні потреби і виробничі можливості суспільства», «Економіка суспільства як сукупність видів економічної діяльності», «Форми організації суспільного виробництва», «Загальні основи ринку» тощо.
DSC_1047

Високу активність і відповідальність показали викладачі економіки та капітани команд, які займалися підготовкою інших членів команд, працювали над визначення назви команди, девізу, підготовкою тематичної презентації та проводили відповідну теоретичну підготовку.
DSC_1056

Складні та відповідальні обов’язки журі «Економічного брейн-рингу» виконував оргкомітет, якому підчас дуже важко було визначити переможця, тому що рівень підготовки, активність учасників були високими.
DSC_1074

Втомлені, але щасливі призери та переможці були нагороджені грамотами та цінними призами.
DSC_1078

 

 

 

 

Админ

У этой страницы 0 комментариев

Комментарии закрыты.