Директор школи № 16 Дніпра поновлена (?!) на посаді або дещо про наші реформи…

Життя сьогоднішнього громадянина України проходить під знаком реформ. Судова, медична, шкільна …  Природньо, суспільство в очікуванні дива! Однак, наука говорить, що диво —  факт не науковий. Як довго суспільство очікувало перетворень у судовій галузі! .. Як боляче обговорювалися нюанси обрання / призначення суддів! .. І, нарешті, в суди прийшли нові, амбітні професіонали. Та й «старі кадри» отримали різні мотивації. Ось тепер-то справедливість візьме своє! Однак … Від прийняття судового рішення до його виконання шлях не близький …
Ми вже подавали інформацію про те, що рішенням суду від 30.06.2017 р. колишня директорка сш № 16 м. Дніпро має бути поновлена на посаді.

«Визнати незаконним та скасувати наказ №1/23/-1-к/тр від 03 лютого 2017 року про звільнення ОСОБА_1 з посади директора Комунального закладу освіти «Середня загальноосвітня школа №16» Дніпровської міської ради, виданий директором Департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради.

Поновити ОСОБА_1 на посаді директора Комунального закладу освіти «Середня загальноосвітня школа №16» Дніпровської міської ради.»

Рішення суду вступило у силу.
Але ОСОБА_1 станом на цю годину не відновлена у посаді. І за справу вже взялися державні виконавці.
Що ж, почекаємо ще кілька днів…
А між тим школа повинна готуватися до нового навчального року…

♠♠♠

♠♠♠

Админ

У этой страницы 0 комментариев

Комментарии закрыты.